Публичная оферта

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІРОФЕРТА

на використання сайту go4rest.com.ua

Цей Договір є публічним договором – офертою (пропозицією) Товариства з обмеженою відповідальністю “ДІДЖИТАЛ-АРТ”, в особі Директора Гулько Марини Миколаївни, яка діє на підставі Статуту, (надалі по тексту – «Виконавець») з фізичною особою (надалі – «Замовник»), що включає всі суттєві умови використання сайту go4rest.com.ua дистанційним способом (тобто через Інтернет).

1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Виконавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «ДІДЖИТАЛ-АРТ», юридична особа, що зобов'язується вчинити від імені Замовника певні юридичні дії, направлені на залучення Клієнтів та має право розміщувати інформацію, в тому числі, але не виключно, рекламну, про Замовника на умовах Договору про надання інформаційних послуг.
1.2. Замовник – Користувач сайту, юридична особа або фізична особа-підприємець, основним напрямком діяльності якої є надання медичних послуг, та співпрацює з Сервісом infodoc.com.ua в рамках Договору про надання інформаційних послуг.
1.3. Представник Замовника – Користувач сайту, співробітник компанії Замовника, або особа, що володіє довіреністю на представлення інтересів Замовника, що має індивідуальну облікову інформацію для авторизації з правом розміщення інформації про Замовника.
1.4. Користувач – особа, що зареєструвалася на Сайті.

1.5. Клієнт – фізична особа, яка придбала та/або має намір придбати послуги Замовника за допомогою Виконавця.

1.6. Оголошення – інформація, розміщена через Особистий Кабінет Замовника на Сайті go4rest.com.ua.
1.7. Послуги – інформаційні та рекламні послуги, які надає Виконавець Замовнику в рамках цього Договору.

1.8. Правила сервісу – задекларовані у цьому Договорі вимоги, опубліковані в мережі Інтернет за адресою go4rest.com.ua, що описують правила використання Сервісу go4rest.com.ua. Правила сервісу є обов'язковими для прийняття усіма Користувачами Сервісу.

1.9. Модерація – перевірка, впорядкування та редагування інформації про Замовника та його фахівців, з метою подання правдивих даних, а також створення літературної та естетичної привабливості інформації на Сайті.

1.10. Авторизація – процедура входу в Особистий кабінет за допомогою введення логіна і пароля, створюваного Користувачем при реєстрації.

1.11. Обліковий запис – унікальне ім'я користувача (логін) і пароль для авторизації Користувача на сайті.

1.12. Особистий Кабінет Користувача – сервісний розділ Користувача на сайті, доступний тільки після авторизації, який дає доступ Користувачу доступ до своїх замовлень, редагування персональної інформації, та можливості формувати відгуки.

1.13. Особистий Кабінет Замовника – сервісний розділ Замовника на сайті, доступний тільки після авторизації, який дає доступ Замовнику до Замовлень Клієнтів, редагування інформації про Замовника та його фахівців, статистики, механізму формування акцій.
1.14. Реєстрація – процедура заповнення Користувачем інформації, необхідної для створення Облікового запису. При реєстрації користувач вказує своє унікальне ім'я (логін) з числа доступних для реєстрації та пароль доступу. Подальша ідентифікація Користувача здійснюється на основі логіна і пароля.

1.15. Сайт – вміст інтернет-сторінок, розташованих в мережі Інтернет на домені go4rest.com.ua.
1.16. Сервіс go4rest.com.ua – сайт, онлайн-сервіс, що організований ТОВ «ДІДЖИТАЛ-АРТ» за WEB-адресою go4rest.com.ua .

1.17. “Договір – Договір-оферта на на використання сайту go4rest.com.ua.

2. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Предметом цього Договору є відносини між ТОВ «ДІДЖИТАЛ-АРТ», далі «Виконавець», що є Адміністрацією Сайту, розташованого в мережі Інтернет за адресою go4rest.com.ua та Користувачами Сайту, далі «Користувач», з приводу використання Сайту і розміщених у ньому сервісів (далі «Сервіси»).

2.2. Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України даний документ є публічним договором (офертою), і в разі прийняття його умов та особа зобов'язується виконувати умови Правил сервісу.

2.3. У відповідності з вимогами цього Договору Адміністрація сайту (Виконавець) надає Користувачеві інформаційні послуги з використання Сервісу go4rest.com.ua, а Користувач зобов'язується приймати послуги відповідно до умов цих Правил.

2.4. Користувачем Сайту може бути будь-яка дієздатна фізична особа або суб'єкт підприємницької діяльності, зареєстрований державою у встановленому порядку.

2.5. Всі повідомлення, претензії і будь-яка інша кореспонденція, яку направляють один одному Сторони, вважаються спрямованими належним чином в електронній формі за допомогою e-mail повідомлень, а також у формі повідомлень в межах сайту, передбаченим його функціональними особливостями. Кореспонденція вважається також спрямованою належним чином, якщо вона спрямована Сторонами у письмовій формі з необхідними реквізитами, у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

2.6. Виконавець (Адміністратор сайту) залишає за собою право вносити зміни до цього Договору.
2.7. Цей Договір повинен розглядатися в тому вигляді, як він опублікований на Сайті і повинен застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.

3. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ КОРИCТУВАЧАМИ ТА КЛІЄНТАМИ

3.1. Користувач згоден з тим, що реєструючись на Сайті і користуючись Сайтом, він зобов'язується:

3.1.1.Уявити при реєстрації точну, актуальну та повну інформацію про себе, запитану при заповненні анкети (Реєстраційні дані);

3.1.2.Оновлювати реєстраційні дані та іншу особисту інформацію, надану при реєстрації, у разі її зміни;

3.1.3.Нести повну відповідальність за будь-які дії, вчинені Користувачем з використанням свого аккаунта.

3.2. Обмеження використання Сайту:

3.2.1. Сайт доступний тільки для особистого некомерційного використання. Забороняється використовувати Сайт з метою отримання прибутку, для розміщення комерційної реклами.

3.2.2. Забороняється розміщення на Сайті матеріалів, що містять інформацію, поширення якої заборонено законодавством України.

3.2.3. Забороняється розсилка будь-якого роду оголошень (у тому числі некомерційних) а також закликів проголосувати за фотографію (репортаж, заклад, подія) через Систему повідомлень і коментарів Сайту.

3.3. Розміщувані на Сайті матеріали не повинні:

3.3.1. Зазіхати на честь і гідність, права та охоронювані законом інтереси третіх осіб;

3.3.2. Сприяти розпаленню релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі, містити спроби розпалювання ворожнечі або заклики до насильства;

3.3.3. Пропагувати фашизм і ідеологію расової переваги;

3.3.4. Носити непристойний або образливий характер;

3.3.5. Зазіхати на існуючий державний і / або політичний лад, а також містити заклики до здійснення терористичної діяльності;

3.3.6. Містити рекламу наркотичних речовин, спроби поширення наркотиків, рецепти їх виготовлення і поради по вживанню;

3.3.7. Містити інформацію, здатну чинити негативний вплив на психіку третіх осіб;

3.3.8. Містити порнографічні зображення і тексти;

3.3.9. Містити сцени насильства, або нелюдського поводження з тваринами;

3.3.10. Містити опис засобів і способів суїциду, будь-яке підбурювання до його здійснення;

3.3.11. Порушувати авторські і суміжні права третіх осіб;

3.3.12. Містити будь-які прямі та / або непрямі висловлювання, що ображають державу України та / або її суверенітет, його уряд і державні символи;

3.4. Забороняється вводити інших користувачів Сайту в оману щодо своєї особи, представляючи у своєму аккаунті дані іншої людини.

3.5. Забороняється поширювати спам, а також будь-яку іншу нав'язливу інформацію.

4. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ВИКОНАВЦЯ (АДМІНІСТРАЦІЇ САЙТУ)

4.1. Виконавець (Адміністрація сайту) має право:

4.1.1. БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ видаляти і редагувати, будь-яку опубліковану Користувачем інформацію, включаючи особисті повідомлення та коментарі, які не відповідають правилам сайту,

4.1.2. Адміністрація має право змінити статус користувача або видалити акаунт з сайту за порушення угоди, якщо на адресу Користувача виникають скарги від інших Користувачів сайту, з попереднім повідомленням, і в разі ігнорування попередження і продовження даної поведінки.

4.1.3. НЕ ПОЯСНЮВАТИ користувачам мотиви, по яких здійснюються ті чи інші дії адміністрації.

4.1.4. Перевіряти інформацію про Замовника як по запитам Користувачів так і з власної ініціативи з метою актуалізації інформації на Сайті.

4.1.5. Вимагати у Замовника відповідне документальне підтвердження правдивості інформації, що внесена до Особистого кабінету Замовника у кожному випадку зміни цієї інформації. Порядок надання та перелік необхідних документів вказується у відповідному зверненні Виконавця до Замовника. Виконавець має право відмовити Замовнику у використанні сайту і надання Послуг у разі ненадання у зазначеному порядку необхідних документів, а також, якщо надані документи містять дані, що не підтверджують даних, внесених Замовником.

4.1.6. Виконавець приймає, модерує та розміщує Інформацію, надану Замовником, на своєму сайті протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту отримання Інформації.

4.1.7. При виявленні дублікатів акаунтів Замовників, Виконавецьмає право видалити один з цих акантів.

4.1.8. На свій розсуд змінювати структуру сайту.

4.1.9. Отримувати від Клієнтів підтвердження про факт проведення прийому або причини його скасування, а також отримання від Клієнтів відгуку про Замовника та його фахівців та публікації відгуку Клієнта на Сайті від імені Клієнта.

4.1.10. Обробляти будь-якими способами персональні дані Користувачів, а саме включати їх до баз даних, передавати та іншім третім особам, з метою систематизації, надіслання інформації рекламного та/або не рекламного характеру та/або будь-яких інших цілей, що не суперечать законодавству України.

4.1.11. Проводити маркетингові заходи, в тому числі, шляхом надсилання Користувачу на його електронну пошту та/або у виглядіsms-повідомлень актуальної інформації про послуги Замовника, акції, бонусні програми тощо.

4.2. Виконавець зобов’язується:

4.2.1. Забезпечити можливість реєстрації Замовника в якості Користувача на Сайті.

4.2.2. Не розголошувати третім особам інформацію облікового запису Замовника.

4.2.3. Надати можливість Користувачам та Замовникам користуватися програмним забезпеченням сайту «як воно є», без будь-яких гарантій з боку Виконавця.

4.3. Компанія ТОВ “ДІДЖИТАЛ-АРТ” володіє виключними правами на Контент, розміщений на Сайті.

4.3.1. Всі об'єкти, розміщені на Сайті, у тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, скрипти, та інші об'єкти та їх добірки (далі - Контент), є об'єктами виключних прав компанії, користувачів Сайту та інших правовласників, всі права на ці об'єкти захищені;

4.3.2. Крім випадків, коли правовласник явним чином виразив свою згоду на вільне використання матеріалу будь-якою особою, ніякої контент Сайту не може бути використаний, без попереднього дозволу правовласника.

5. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ ТА ПОРЯДОК ЙОГО РОЗІРВАННЯ

5.1. Даний Договір набуває чинності з моменту здійснення Користувачем акцепту (будь-якої дії, яка свідчить про прийняття умов цього Договору та правил сервісу) і діє безстроково, але у будь-якому випаду до його дострокового розірвання у порядку, передбаченому чим Договором.

5.2. До закінчення строку дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін, оформленій у письмовому вигляді.

5.3. Виконавець має право в одностронньому випаду розірвати цей Договір, попередивши про це Користувача в будь-який спосіб за 1 (один) робочий день.

5.4. Сторони мають право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, у випадку не виконання однією із Сторін умов даного Договору та у випадках, передбачених цим Договором і чинним законодавством України.

5.5. Виконавець залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цей Договір з попередньою публікацією його на сайті go4rest.com.ua.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

6.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.

6.2. У випадку обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, які виключають або об’єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити й запобігти розумними мірами.

6.3. Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили повинна протягом п’яти календарних днів у письмовому вигляді за допомогою електронної пошти повідомити іншу сторону про настання таких обставин.

6.4. Якщо через дію обставин непереборної сили невиконання зобов’язань за цим Договором триває більше п’яти місяців, кожна із Сторін має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону.

6.5. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь – яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

6.6. Відвідувач Сайту погоджується, що використовує Сайт на свій власний ризик. Інформаційні матеріали про пігулки, лікування хвороб та усілякі методики діагностування та лікування приведені для ознайомлення і не можуть трактуватися як інструкція лікування та діагностики.

6.7. Адміністрація сайту не несе відповідальність за можливий збиток, нанесений здоров’ю Користувачів через самостійне лікування за рекомендаціями розміщеними на Сайті. Користувач повністю відповідає за будь-яке невірне трактування, яке може виникнути внаслідок перегляду, читання або копіювання матеріалів, розмішених на Сайті.

6.8. Виконавець не несе відповідальності за порушення прав третіх осіб за Інформацію, яку надав Замовник, та яка розміщується на Сайті. У випадку, якщо така Інформація порушує права третіх осіб, Замовник буде самостійно нести відповідальність перед такими особами.

6.9. Усі належні Замовнику майнові права інтелектуальної власності на Інформацію, розміщену на Сайті(текст, графіка, фотоматеріали та інші об’єкти права інтелектуальної власності) залишаються належними Замовнику.

6.10. Замовник несе повну відповідальність за якість надаваних ним послуг, підтверджує, що має всі дозволи та ліцензії на здійснення медичної діяльності.

6.11. Виконавець не несе відповідальності за якість послуг Замовника у випадку отримання скарг від будь-яких третіх осіб (споживачів, державних органів нагляду, тощо).

6.12. Замовник самостійно визначає перелік організаційних і програмних засобів для збереження в таємниці своєї Облікової інформації та забезпечення санкціонованого доступу до неї своїх працівників. Виконавец не несе відповідальності за збитки, завдані Замовнику внаслідок розголошення третім особам облікової інформації Замовника.

6.13. Виконавець докладає всі можливі зусилля для забезпечення нормальної роботи сайту, проте не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань, а також можливий збиток, що виник в результаті: неправомірних дій користувачів Інтернету, спрямованих на порушення інформаційної безпеки або нормального функціонування Сайту; збоїв в роботі сайту, викликаних помилками в коді, комп'ютерними вірусами та іншими сторонніми фрагментами коду в програмному забезпеченні сайту; відсутності інтернет-з'єднань з сервером сайту; проведення державними і муніципальними органами , а також іншими організаціями заходів у рамках СОРЗ (Системи Оперативно Розшукових Заходів); встановлення державного регулювання або регулювання іншими організаціями господарської діяльності комерційних організацій в мережі Інтернет та/або встановлення зазначеними суб'єктами разових обмежень, що ускладнюють або роблять неможливим виконання Договору; інших випадків, пов'язаних з дією або бездіяльністю користувачів Інтернету та/або інших суб'єктів, спрямованих на погіршення загальної ситуації з використанням мережі Інтернет та/або комп'ютерного обладнання.

6.14. Відповідальність за порушення виключних прав:

6.14.1. Користувач погоджується з тим, що він несе особисту відповідальність за будь-який Контент або іншу інформацію, яку він завантажує або іншим чином доводить до загального відома (публікує) на Сайті. Користувач не може завантажувати, передавати або публікувати Контент на Сайті, якщо він не був створений особисто Користувачем або на розміщення якого у Користувача немає дозволу правовласника;

Введите текст или адрес веб-сайта либо переведите документ.

УУ разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщенням Контенту, Користувач самостійно і за свій рахунок врегулює вказані претензії. Адміністрація зберігає за собою право на свій розсуд передавати будь-яку інформацію про Користувача будь-яким третім особам, які пред'явили достатні (на думку Адміністрації) докази порушення Користувачем чиїхось прав або вимог законодавства, або рішень державних органів.

6.14.2. Адміністрація має право робити копії Контенту з метою впорядкування і полегшення публікації і зберігання користувацького Контенту на Сайті;

6.14.3. Розміщуючи свій Контент в будь-якій частині Сайту, Користувач автоматично безоплатно надає Адміністрації право на його використання повністю або частково, для цілей Сайту або для публікації у власних друкованих виданнях.

6.14.4. У випадку видалення Користувачем Контенту, права, цієї Угоди будуть автоматично відміняються, проте Адміністрація має право зберігати архівні копії користувача Контенту.

6.15. Відповідальність користувачів і Виконавця (Адміністрації):

6.15.1. Користувач погоджується з тим, що він несе особисту відповідальність за будь-яку інформацію і за будь-який Контент, який він розміщує на Сайті, і за його взаємодії з іншими користувачами;

6.15.2. Оскільки Сайт є відкритим для загального доступу інформаційним ресурсом, Адміністрація не несе ніякої відповідальності за будь-який Контент користувачів або третіх осіб, розміщений на Сайті або з його допомогою;

6.15.3. Сайт або його сервіси можуть бути в той чи інший час частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Адміністрація має право проводити необхідні профілактичні або інші роботи в той чи інший час на власний розсуд з попереднім повідомленням користувачів або без такого;

6.15.4. Ні за яких обставин Адміністрація Сайту або її представники не несуть відповідальність перед Користувачем або перед будь-якими третіми особами за будь-який непрямий, випадковий, ненавмисний збиток, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, викликаний у зв'язку з використанням сайту , вмісту сайту чи інших матеріалів, до яких ви або інші особи отримали доступ за допомогою сайту.

6.15.5. Якщо Користувач вважає, що його права та / чи інтереси порушені через дії Адміністрації або третіх осіб у зв'язку з розміщенням на Сайті Контенту, направляє претензію за адресою електронної пошти info@go4rest.com.ua. Зазначений Контент буде негайно вилучено з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника.

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Власним акцептування Договору або реєстрацією на сайті go4rest.com.ua. (заповнення реєстраційної анкети) Користувач добровільно надає згоду на збір та обробку власних персональних даних у зареєстрованій базі Виконавця «Контрагенти» з наступною метою: дані, що стають відомі Виконавцю використовуватимуться в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень, отримання інформації про замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв’язку (електронною поштою, мобільним зв’язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність сервісу.

Для цілей, передбачених цим пунктом, Виконавець має право направляти листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, E-mail Покупця, а також відправляти sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.

7.2. Користувач дає Виконавцю право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані в бази даних, здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у міру необхідності). Виконавець бере на себе зобов'язання забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Виконавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

7.3. У випадку небажання отримувати розсилку, Користувавч має право звернутися до Виконавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, надіславши його на поштову або електронну адресу.

7.4. Користувач підтверджує, що текст цього Договору Користувачеві зрозумілий, чітко викладено, простий для розуміння. Користувач підтверджує, що хоче отримувати інформацію щодо проекту на свій персональний електронну адресу або \ і моб телефон.